قوانین و شرایط استفاده از سایت بیت ۷۲۴ (Bit724.net):

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی بیت ۷۲۴ (Bit724.net) و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت بیت ۷۲۴ و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت بیت ۷۲۴باید این قوانین را به طور کامل بخواند و متوجه شود و بپذیرد. این حق برای سایت بیت ۷۲۴محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.

استفاده از هرگونه امکانات بیت ۷۲۴ – ثبت نام – خرید – فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات بیت ۷۲۴ را ندارید.

طرفین قرارداد سایت اینترنتی بیت ۷۲۴ دات نت و به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.

مفاد قرارداد:

تعاریف و واژگان:

۱-بیت ۷۲۴ سایت اینترنتی می باشد که تحت همین دامنه bit724.net از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

۲-کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت بیت ۷۲۴ دات نت بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.

۳-ارز دیجیتال  مانند وب مانی – پی پال – پرفکت مانی  ویا رمز ارز مانند  بیت کوین یک ابزار مالی بدون بهره است که مورد خرید فروش قرار می گیرد و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا ژتون ارزش دار استفاده کرد.

۴-ارمز ارز مورد قبول آنهایی است که در سایت بیت ۷۲۴ لیست شده و مورد پذیرش سایت بیت ۷۲۴ برای خرید و فروش می باشد.پرداخت وجه عبارت است از انتقال وجه – ریالی یا دلار – یا به صورت معادل رمز ارز از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.

۵-روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در بیت ۷۲۴ مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط رمز ارز  یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی بیت ۷۲۴ و یا انتقال بین المللی بانکی از طریق سوییفت یا دیگر روش های پرداخت باشد.

بیت ۷۲۴ خدمات زیر را برای کابر فراهم می سازد:

-تبدیل یک رمز ارز به رمز ارزی دیگر با نرخ تبدیل معین و کارمزد معین و حداقل و حداکثر معین.

-فروش رمز ارزبه کاربر و دریافت مبلغ معینی وجه پول رایج از وی.

-خرید رمز ارز از کاربر و پرداخت مبلغ معینی وجه رایج به وی.

بیت ۷۲۴ خدمات خود را برای هر رمز ارز که در سایت لیست شده است و ممکن است طبق شرایط مختلف و به دلخواه بیت ۷۲۴ تغییر نماید به هر کاربر که بخواهد و منع قانونی نداشته باشد ارائه می کند.

با استفاده از خدمات بیت ۷۲۴ کاربر می پذیرد که:

۱-کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی رمز ارزها و ارزهای دیجیتال و غیر دیجیتالی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت بیت ۷۲۴ کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند

۲-کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده می باشد.

۳-بیت ۷۲۴ از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان و احراز نشده، معذور است.

۴- حداقل سن برای ثبت نام ، احراز هویت و فعالیت در اکسکوینو ۱۸ سال تمام می باشد.

۵-قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر ( حساب بانکی اجاره ای ، اطلاعات کاربری و…) درصورت محرز شدن , موجب مسدود شدن حساب کاربری ، و هرگونه عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

۶-قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موارد تغییر اعلام می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان هر خرید می باشد.

۷-کاربر موظف است قبل از ورود به درگاه و پرداخت ارز یا ریال و هرگونه تراکنش خود ، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل سفارش و قوانین را تایید و وارد درگاه شود . در صورت اعتراض به کسر کارمزد یا نا آگاهی ، سایت بیت ۷۲۴ هیچ مسئولیتی درباره اشتباهات کاربر را نمی پذیرد.

۸- کاربر موظف است از طریق کارت هایی که در سایت ثبت و تایید شده اند خرید نماید ، در صورت خرید با کارت ثبت نشده و تاخیر در انجام تراکنش متوجه کاربر خواهد بود و بیت ۷۲۴ هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

۹- درصورت خرید با کارت های بانکی غیر مجاز که متعلق به شما نباشد و یا برگشت وجوه به حساب مبدا کاربر ، بیت ۷۲۴ موظف به دریافت اطلاعات حساب اصلی و صاحب حساب و (در صورت صلاحدید ،بیت ۷۲۴ میتواند درخواست نامه قضایی داشته باشد)  و عودت وجه طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری بعد از دریافت اطلاعت می باشد.

۱۰- کاربر موظف است سفارش خود را با دقت کامل ثبت نماید ، در صورت هرگونه اشتباه، امکان لغو ، برگشت وجه یا ارز امکان پذیر نمی باشد.

۱۰-۱  در صورت واریز مبلغ یا مقدار متفاوت با سفارش از طرف بیت ۷۲۴ یا کاربر (مقدار بیشتر یا کمتر) ، و یا واریز به ادرس متفاوت با سفارش ، هردو طرف بدون قید و شرط موظف به اصلاح و تسویه تراکنش بر طبق سفارش می باشند.

۱۰-۲  هر ادرس کیف پول های رمز ارز کاربر فقط و فقط متعلق به آن رمز ارز می باشد و به علت شباهت ادرس بعضی رمز ارزها به یگدیگر، در صورت واریز اشتباه رمز ارز دیگری به ادرس مشخص شده ، تمام مسئولیت واریز اشتباه بر عهده کاربر می باشد و بیت ۷۲۴ هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه واریز کاربر ندارد.

۱۰-۳ به دستور پلیس فتا بعد از اولین خرید (واریز ریال) و همچنین واریز ریالی مشکوک ،  ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری تراکنش تحت بررسی خواهد ماند.
۱۰-۴  کاربرمی پذیرد که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.

۱۱- اگر مبلغ واریزی کاربر به سایت ( چه ریالی و چه رمز ارز و..) بعد از محدوده ی زمانی سفارش باشد ،  به هیچ عنوان تراکنش قبلی فعال نخواهد شد.
۱۱-۱ کاربر برای شارژ و واریز به حساب کاربری خود ،تنها مجاز است به ادرس های ارائه شده در کیف پول خود و شبکه ارائه شده از سوی بیت ۷۲۴ مبالغ خود را واریز نماید ، در صورت نا آگاهی و واریز به ادرسی به غیر از ادرس های کیف پول و شبکه ی متفاوت ، بیت ۷۲۴ مسئولیتی در این قبال ندارد.

۱۲-سفارش هایی که از طرف سایت انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت انجام شده است. در صورتی که ادرس کیف پول ارز، تگ و ممو آدرس یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد، تاخیر، برگشت یا ارسال تصویر سفارش را ندارد.

۱۲-۱ کاربر موظف است در هنگام واریز (شارژ) هر ارزی به کیف پول خود،به ادرس کیف پول ارائه شده و یا تگ ، ممو ، و یا هر موردی که مربوط به ارسال ارز به کیف پول می باشد دقت نماید. در صورت عدم توجه و واریز یا شارژ به ادرس اشتباه و مغایر با کیف پول و یا وارد نکردن تگ، ممو و یا موارد مربوطه  و یا شبکه متفاوت از آنچه در بیت ۷۲۴ ارائه می شود ،بیت ۷۲۴  هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر ندارد و کاربر حق هیچ ادعایی در قبال اشتباه خود ندارد.

۱۲-۲ کاربر فقط موظف است ارز ها را به ادرس کیف پول شخصی خود در پنل کاربری واریز و شارژ نماید ، در صورت واریز ، انتقال به ادرس های غیر از کیف پول شخصی کاربر ، بیت ۷۲۴ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر ندارد.

۱۲-۳ کاربران محترم در خصوص آدرس های مدت دار، یا دارای شرایط خاص دقت فرمایند ، بیت ۷۲۴ تعهدی  درمورد استفاده کاربران از ادرس های مدت دار و یا شرایط خاص ندارد و در صورت استفاده از این نوع ادرس ها دقت فرمایند در صورتی که واریزی بیت ۷۲۴ به آن ادرس ها پس از زمان و شرایط اختصاص داده شده به ادرس باشد ، پیگیری تا حصول نتیجه متوجه کاربر و سایت مقصد می باشد.

۱۳- کاربر برای دریافت ریال ، حتما بایستی شماره شبای خود را ثبت کنند، در صورت ثبت شماره شبا به اسم افراد دیگر به هیچ عنوان واریز نمی گردد و  مسئولیت واریز وجه با خود کاربر می باشد. سقف برداشت مجاز روزانه ریالی برای هر کاربر مطابق قوانین بانک مرکزی ۲ میلیارد ریال معادل دویست میلیون تومان می باشد و مبالغ بیشتر در روزهای بعد واریز می شوند.

۱۳-۱ بیت ۷۲۴ واریز ریالی به حساب کاربران را تا یک روز کاری در سه بازه ی زمانی در ساعات اداری ارسال و شماره پیگیری در تراکنش مربوطه درج می شود. قابل ذکر است مشکلات غیر قابل پیشبینی از قبیل اشکال در شبکه شاپرک و بانکی، محدودیت ها و سقف واریز بانکی در بازه ی زمانی تسویه تاثیر گذار می باشد.

۱۳-۲ در صورتی که واریز های ریالی برای کاربران به علت محدودیت های بانکی ، سقف واریزی و دلایل دیگر با تاخیر زمانی انجام شود ، کاربر نمی تواند غیر از ادعای عدم دریافت ریال از سوی بیت ۷۲۴ ، هیچگونه ادعا و یا درخواست دیگری از قبیل لغو کردن تراکنش و یا درخواست مبلغ بیشتری و یا خسارت نماید.

۱۳-۳  به صورت معمول واریز ارزی در ساعات کاری (۹-۱۷) حداکثر ۴۵ دقیقه بعد از ثبت و تایید تراکنش ، در ساعات غیر کاری (۱۷-۲۴) و تعطیلات رسمی حداکثر تا ۲ ساعت بعد از ثبت و تایید تراکنش از سمت کاربر ، انجام می شود.

۱۳-۴  زمان بندی اعلام شده در بند فوق ، صرفا در شرابط معمول می باشد  و گاها با توجه با بالارفتن حجم سفارشات ، نوسانات بازار و ترافیک شبکه ممکن است تراکنش ها با تاخیر انجام گردد و کاربر مجاز به پیگیری واریز صحیح تراکنش می باشد و نمی تواند هیچگونه ادعای ضرر و خسارت نماید.

۱۴- در صورتی که کاربری چندین سفارش دریافت ریال در روز داشته باشد امکان دارد تمام واریز ها در قالب یک تراکنش ریالی برای شبای مقصد واریز و یا با توجه به محدودیت های پرداخت ریالی در روزهای دیگر تکمیل گردد.

۱۵-فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر از جمله شماره تماس ثابت – آی پی  – کارت شناسایی با تصویر – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد  مگر در صورت تخلف ، نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.

۱۶- سایت بیت ۷۲۴ مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها هر زمان، از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.

۱۶-۱ در صورت شناسایی و تشخیص رفتار غیر متعارف و غیر واقعی کاربر در رابطه با فعالیت در سایت در هر زمینه ای ، بیت ۷۲۴ موظف به اخطار به کاربر و مسدود سازی حساب وی می باشد و رفع مسدودی حساب کاربری ، تنها با احراز مجدد هویتی و فعالیت صحیح کاربر بنا به تشخیص بیت ۷۲۴ انجام میگردد.

۱۷-نرخ تبدیل و قیمت تبدیل رمز ارزهای مختلف توسط بیت ۷۲۴ تعیین می شوند و در روی سایت توسط کلیه ی کابران قابل مشاهده خواهند و در هنگام سفارش نیز مبلغ دریافتی کاربر با کسر کارمزد ها و با اعمال نرخ تبدیل به طور کامل و شفاف و دقیق به وی نمایانده می شوند و کارمزد های دریافتی در فاکتور ارتباطی با کارمزد های شبکه ندارند.

۱۸-تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار بیت ۷۲۴ خواهد بود و سایت بیت ۷۲۴ می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

۱۹-هر گونه کارمزد ، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا رمز ارزها به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و کاربر موظف به بررسی این موارد قبل از سفارش می باشد و بیت ۷۲۴ هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.

۲۰- واریز معادل ارزهای خریداری شده در اولین و سریعترین زمان در ساعات اداری واریز می شوند. در ساعات غیر اداری ممکن است واریز به کمی تاخیر انجام شود. واریز معادل آلت کوین ها (اتریوم ، ریپل و…) ممکن است زمان بیشتری طول بکشند.

۲۱- معادل ریالی ارزهای فروخته شده به بیت ۷۲۴ در اولین روز اداری، روزانه سه بار از طریق سیستم پایا واریز می گردد و کاربران با توجه با بازه ی زمانی بانک حساب خودشان معادل ریالی را دریافت می کنند. در ساعات غیر اداری یا تعطیل واریز ریالی انجام نمی شود و در شروع اولین روز کاری در لیست واریزی ها قرار می گیرند.

۲۲- بیت ۷۲۴ هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت ، و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم رمز ارز یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.

۲۳- اگر تحت شرایطی بیت ۷۲۴ ، اشتباهاً وجوه یا ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات قضائی و بدون دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص بیت ۷۲۴ نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود.

۲۴- بعد از ثبت نام در بیت ۷۲۴ امکان تغییر آدرس ایمیل ، نام کاربری و سایر موارد ثبت شده وجود نخواهد داشت ، لطفا در زمان ثبت نام دقت کافی به عمل آورید .

۲۵- بیت۷۲۴ هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای قمار و شرط بندی ندارد و در صورت مشاهده و یا استفاده  کاربران از اینگونه سایت ها ، حساب کاربری ایشان مسدود و پیگیری قانونی خواهد شد.

۲۵-۱  بیت۷۲۴ هیچ تحلیل ، پیش بینی و سیگنالی را تایید نمی کند. تحلیل ارائه شده از بازار صرفا بر اساس پیش بینی انجام شده است و هیچگونه قطعیتی بر وقوع آن وجود ندارد و بیت۷۲۴ هیچ تعهدی نسبت به انجام و به نتیجه رسیدن آن نخواهد داشت.

۲۶- کاربر می پذیرد که کلیه ی فعالیت های او و سایت بیت۷۲۴تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های او در هر صورت و هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند ، در صورت نقض قوانین ، سوء استفاده مالی و غیر مالی و هرگونه فعالیت مشکوک به هر روشی ، حساب کاربری فرد جهت بررسی مربوطه مسدود (حداقل ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری) و اطلاعات هویتی و مالی کاربر از طریق مراجع قانونی پیگیری قضایی  می گردد و کاربر بدون قید، شرط و هرگونه ادعایی متعهد به جبران خسارت خواهد بود.

۲۷- به منظور امنیت و صحت تراکنش ها ، استفاده از هرگونه ابزار غیر مجاز ، ربات و فعالیت (ترید یا معامله) مشکوک به هر نحوی که برای بیت۷۲۴ محرز شود، ممنوع می باشد. در صورت استفاده کاربر از این موارد، تنها به تشخیص بیت۷۲۴ تمامی تراکنش های مربوط به این عملیات ، غیر قابل قبول و لغو خواهند شد.

۲۷-۱ در صورت مشاهده موضوع فوق ، فقط اصل دارایی ورودی کاربر (در صورت منفی نشدن دارایی) به ایشان واریز و حساب ایشان غیر فعال می شود. کاربر موظف هست در صورت منفی شدن دارایی در حساب کاربری، نسبت به جبران و تسویه اقدام نماید.

۲۷-۲ بیت۷۲۴ مجاز است در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، اطلاعات کامل کاربر را  جهت بررسی و ایجاد شکوایه در اختیار مقامات قضایی قرار دهد.

۲۷-۳  اگر بیت۷۲۴ تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص بیت۷۲۴ نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد بیت۷۲۴ از هر جهت از خود ساقط می نماید.

۲۸- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با بیت۷۲۴ به عهده ی خود کاربر خواهد بود و بیت۷۲۴هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

۲۹- بیت۷۲۴ می تواند قوانین و مقررات مربوطه رو در هر زمان تغییر دهد و کاربر همواره موظف است از اخرین تغییرات قوانین آگاهی کامل را داشته باشد.

کاربر می پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد بیت۷۲۴، هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگری عملا و لسانا از سایت بیت ۷۲۴ (Bit724.net)  – مدیران – کارمندان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.